KATKI PAYI VE ÖDEME İŞLEMLERİ

ÖĞRENCİ OTOMASYON SİSTEMİ (https://orion.iku.edu.tr) ÖDEME ve ÖDEME KOŞULLARI

  • Kredi Kartı İle Ödeme, https://orion.iku.edu.tr adresinden Ödeme planı yapıp ödemelerimizi kredi kartı ile ödeyebiliriz.
  • Nakit ödemelerde, https://orion.iku.edu.tr adresinden ödeme planı oluşturduktan sonra Yapı Kredi Bankası taksitli eğitim sistemi talimatı (YKB TEST) sistemine dahil olarak ödemelerinizi masrafsız olarak yapabilirsiniz.
Yapı Kredi Bankası Taksitli Eğitim Sistemi Kullanıcı Yardımcı Dokümanı (YKB TEST)  
[ÖzetEkstre Görüntüleme  

1- Peşin Ödeme (Peşin ödemelerde %10 indirim yapılmaktadır.)

Nakit Ödeme: https://orion.iku.edu.tr adresinden ödeme planı oluşturduktan sonra Yapı Kredi Bankası taksitli eğitim sistemi talimatı (YKB TEST) sistemine dahil olarak ödemelerinizi masrafsız olarak yapabilirsiniz.

2- Banka kanalıyla (Nakit) taksitli ödeme (Erken Kayıt döneminde 12 taksit-Diğer dönemde 9 taksit):

https://orion.iku.edu.tr adresinden (12 veya 9) taksitli ödeme planı oluşturduktan sonra Yapı Kredi Bankası taksitli eğitim sistemi talimatı (YKB TEST) sistemine dahil olarak ödemelerinizi masrafsız olarak yapabilirsiniz. 

3- Kredi Kartı ile Ödeme

a) Kredi Kartı ile Peşin Ödeme (Tek Çekim): 
https://orion.iku.edu.tr adresinden ödeme planı oluşturduktan sonra sanal ortamda kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Ödemelerinizde birden fazla kredi kartı kullanabilirsiniz. (Kredi kartınız sanal işleme açık olmalıdır. Kredi kartınızla sanal işlem yapabilmeniz için mutlaka bankanıza onay vermeniz gerekmektedir. Kredi kartı POS Cihazları kullanılmamaktadır.)

b) Kredi Kartı İle Ücretin Tamamını Taksitli Ödeme (12 taksit)
https://orion.iku.edu.tr adresinden ödeme planı oluşturduktan sonra ücretin tamamını sanal ortamda kredi kartınızla taksitli (12 taksit-9 taksit) olarak ödeyebilirsiniz. Ödemelerinizde birden fazla kredi kartı kullanabilirsiniz. Kredi kartlarının kullanılabilir limiti çekim yapacağınız tutar için müsait olmalıdır. (Kredi kartınız sanal işleme açık olmalıdır. Kredi kartınızla sanal işlem yapabilmeniz için mutlaka bankanıza onay vermeniz gerekmektedir. Mail order sistemi ve kredi kartı POS Cihazları kullanılmamaktadır.)

Taksit yapılan Kredi kartları: İş Bankası Maksimum, Ziraat Bankkart, TEB, Garanti, Deniz, Şeker, ING, Türkiye Finans bankalarının Bonus, Yapı Kredi World, Vakıf Bank World, Akbank Axess ya da Wings, QNBFinansbank Cardfinans, Halkbank Paraf, Kuveytturk Sağlam Kart ve HSBC Advantage . İlgili kredi kartlarında 12 taksitle ödeme imkânı vardır.

  • Kredi Kartı Tahsilat Sistemi, İlgili Bankanın altyapısını kullanmaktadır.
  • Kredi kartı bilgileriniz 128bit şifrelenerek gönderilmektedir. %100 Güvenlidir.
  • Kredi Kartı bilgileriniz tarafımızca kaydedilmemektedir
  • Kredi Kartı Tahsilat Sisteminde   3D Secure kullanılmaktadır.

 


Son Güncelleme Tarihi: Çar, 17/04/2024 - 17:28